KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16119027
nr 1611 9027
Oidentifierad konstnär. 1700-/1800-tal, Damporträtt. Ej signerad. Olja på duk, 73x58 cm, yttermått inklusive ram: 80x67 cm
Kondition: lagad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 april 2024
kl 20:33:22
8/4 17:04:30